تاریخچه

بسمه تعالی

ریاست محترم مجتمع چاپ، صحافی و لیتوگرافی هدف جناب آقای سید احمد میر منتظری همزمان با وقوع انقلاب اسلامی ۱۳۵۷ و با توجه به نیاز کشور به افراد تحصیل کرده و آگاه به تکنولوژی روز در جهت رشد و شکوفایی کشور عزیزمان ایران پس از گذشت نزدیک به ۱۰ سال زندگی و تحصیل و اخذ چند مدرک دانشگاهی  از کشور انگلستان به میهن بازگشتند.

ایشان با توجه به علاقه خود از همان دوران نوجوانی به چاپ توانستند به یاری خداوند متعال و نیز همت و پشتکار و همچنین تخصص دانشگاهی  در زمینه چاپ ، این چاپخانه را تأسیس و راه­ اندازی نمایند.

کشور عزیزمان ایران با فرهنگ و تمدن غنی و چند هزار ساله، همواره در طول تاریخ به عنوان کشوری تاثیر گذار در جهان به شمار رفته و با داشتن ثروت بزرگ انسانی که همان مردم فهیم و صلح­­ جوی عزیزمان می­باشند،در جهت رشدو ارتقا علمی، فرهنگی و هنری گام برداشته و خواهد داشت.

بدین منظور ریاست محترم سازمان در جهت ترویج، نشر و گسترش هنر، دانش و فرهنگ این مرز و بوم که پیوند های ناگسستنی با صنعت چاپ دارد، نام این مجموعه را برگرفته از اولین حروف این سه کلمه کلیدی (هنر، دانش، فرهنگ) سازمان چاپ و صحافی «هدفـ» نام نهادند به این امید که با راه ­اندازی این مجموعه نقش کوچکی در رشد و شکوفایی ایران عزیزمان ایفا کرده باشند.

 

مزیت­ های چاپخانه هدف

 

مجتمع چاپ، صحافی و لیتوگرافی هدف با سابقه نزدیک به ۴۰ سال در این صنعت بزرگ توانسته­ اندوخته ه­ای بسیار ارزشمندی در جهت انجام هر چه بهتر سفارشات مشتریان به دست آورد، از جمله چگونگی به دست آوردن کیفیت بالا در انجام سفارشات، که کیفیت همواره سرلوحه این مجموعه و پرسنل آن بوده است.

بدین منظور، با تجهیز این مجموعه به شکلی که بتواند، انجام بسیاری از سفارشات مشتریان را درجهت جلوگیری از اتلاف وقت، کاهش پرت یا خرابی، سرعت و دقت بیشتر به گونه ای که موجبات سهولت و راحتی و همچنین صرف هزینه کمتر برای مشتریان محترم به همراه داشته باشد را ممکن سازد تا رسالت خود را در جهت رشد فرهنگی کشور ایفا کند.

قابل ذکر است این مجتمع برای انجام سفارشاتی که خود از تجهیزات لازم آن برخوردار نیست با چندین سازمان یا مجتمع­ هایی که سالها در این عرصه فعال و نامدار هستن به صورت نزدیک همچون هولدینگ مجتمع­ های چاپی در ارتباط بوده و رأساً پس از تحویل گرفتن سفارش کار با نظارت و مسئولیت این سازمان اقدام به انجام کار  خواهد نمود تا بتواند موجبات رضایت­مندی مشتریان گرامی را فراهم نماید.

بسیار مفتخر هستیم که اعلام کنیم با داشتن تجهیزات کامل از جمله ماشین ­آلات دوورقی و سه ورقی جهت سفارشات چاپی در ابعاد گوناگون و نیز ماشین­ آلات صحافی به صورت خط کامل همچون تاکنی، چسب گرم، ته­ دوزی، پانچ، مفتول ­زنی جهت صحافی چسب گرم، چسب سرد، جلد سخت، مفتول و پانچ فنر آماده انجام کلیه امور لیتوگرافی، چاپ و صحافی شما عزیزان هستیم.

با امید به اینکه همچون گذشته اعتماد مشتریان عزیز را جلب و رضایت آنها را پشتوانه خود قرارداده تا بتوانیم همواره در جهت ترویج، نشر و گسترش، هنر، دانش و فرهنگ کشور قدم­های محکم و استوار برداریم.

 

خدمات

کاتالوگ

بروشور

مجله

تراکت

نمونه کارها

آخرین موارد چاپی

کتاب انقلاب اسلامی ایران منتشر شد.

مشاهده

کتاب گنجینه گویش های ایرانی (استان کرمانشاه) منتشر شد.

مشاهده

کتاب فیزیک آماری منتشر شد.

مشاهده

کتاب مهندسی مدیریت در فرهنگ علوی منتشر شد.

مشاهده

طراحی و بهینه سازی : نقطه عطف